Darbo procesas

Tikime nuolatinio bendravimo galia, todėl nuo pačio pirmo susitikimo iki pat projekto pabaigos stengsimės atsakyti į visus kylančius klausimus ir ieškosime abi puses tenkinančių sprendimų. Pažindami ir suprasdami vieni kitus, galėsime sukurti erdvę, kuri džiugins ilgus metus.

Konsultacija

Išklausę jūsų lūkesčius ir įvertinę erdvę, kurioje yra numatomi želdinimo darbai, pateiksime savo rekomendacijas ir preliminarų darbų planą.

Projektavimas
Kiekvienas projektas yra individualus, todėl parinksime kraštovaizdžio architektą, kuris geriausiai supras jūsų erdvės poreikius ir atsižvelgs net į menkiausius vietos niuansus. Svarbiausias projekto kūrimo etapas – atidus erdvės suskirstymas į zonas. Tai įgalins ir išplės natūralios aplinkos funkcionalumą – galėsite mėgautis kiekvienu erdvės kampu.

Projekto derinimas

Kartu aptarsime kraštovaizdžio architekto paruoštą projektą, jį pasitvirtinsime ir suderinsime įgyvendinimo planą. Dažniausiai visus darbus atliekame per apibrėžtą ir nepertraukiamą laiko tarpą, tačiau, jei yra poreikis, visada galime projekto įgyvendinimą suskirstyti į kelis etapus.

Apželdinimas 

Augalus parinksime tokius, kurie jūsų erdvėje suklestės, bus funkcionalūs ir atlieps vyraujančius architektūros sprendimus. Augalai su branda atskleis dar daugiau grožio ir reikalaus mažiau priežiūros.

Paruošiamieji darbai 

Ne tik būsimiems augalams paruošiame žemę, bet ir papildome kraštovaizdį ypač natūraliai atrodančiomis akmenų kompozicijomis, vandens versmėmis.Turime visą reikalingą techniką ir patikimus specialistus paruošiamiesiems darbams atlikti, todėl galime užtikrinti sklandų projekto įgyvendinimą.

Priežiūra 

Mūsų įgyvendinti projektai nereikalaus daug priežiūros, tačiau visada galėsime padėti ir pasirūpinti jūsų nuolatos besikeičiančia erdve ir joje vešančiais augalais.
Svarbu! Prižiūrime ir rūpinamės tik tais projektais, kuriuos įgyvendinome patys.

Teisės saugomos UAB Žalias lokys 2016